Popis produktu

Podrobný popis výrobku ZUMA - Oční kapky se světlíkem lékařským 10 ml

Oční kapky Zuma zvlhčují oči a ulevují od příznaků spojených s pocitem unavených, suchých očí, vyvolaných např. dlouhodobou prací na počítači, únavou očí při řízení vozidla, pobytem v zakouřeném či klimatizovaném prostředí, nadměrným slunečním zářením, větrem a prachem, nedostatečnou tvorbou slz nebo pocitem cizího tělesa v oku. Kapky rovněž zmírňují podráždění očí způsobené nošením kontaktních čoček. Díky jemnému bylinnému složení jsou vhodné také pro citlivé oči. Zdravotnický prostředek.

Jak je používat?

Vkápněte 1 kapku 2 – 3 × denně do oka (spojivkového vaku). Nedotýkejte se špičkou kapátka povrchu oka, aby se obsah v lahvičce nekontaminoval. Pokud nosíte kontaktní čočky, před použitím kapek je z oka vyjměte. Kontaktní čočky a jiné oční roztoky můžete nasadit / aplikovat nejdříve za 10–15 minut po použití očních kapek Zuma.

Dále by Vás mohlo zajímat, že kapky by jste neměli používat, pokud jste alergický/á na kteroukoliv složku přípravku. V případě, že se vyskytne alergická reakce, přestaňte přípravek používat. Nepoužívejte na poraněné oko, po operaci ani v případě bakteriálního, mykotického či virového zánětu v oku.

Co obsahují?

výtažek ze světlíku lékařského, výtažek z chrpy, výtažek z habru, výtažek z heřmánku obecného, hydrogenfosforečnan sodný, dihydrogenfosforečnan sodný, tetrasodnou sůl EDTA, cetrimid, purifikovanou voda

Důležité informace

Druh přípravku Zdravotnický prostředek
Na co to je?

Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!