Sleva 4%
Popis produktu

Podrobný popis výrobku XYZAL 5MG TBL FLM 14

Léčivý přípravek Xyzal obsahuje léčivou látku levocetirizin, která patří mezi tzv. antihistaminika. Ty pomáhají zmírňovat alergické projevy tím, že zabraňují účinkům histaminu, což je látka, která se vytváří v organismu při alergické reakci a zodpovídá za její nepříjemné projevy. Léčivý přípravek Xyzal tak ulevuje od kýchání, rýmy, svědění v krku nebo v nose, pálení a slzení očí nebo kopřivky.

Jak ho brát?

Užívejte 1 tabletu 1× denně. Vždy dobře zpijte.

Dále by Vás mohlo zajímat, že pokud se do 3 dnů příznaky onemocnění nezlepší, nebo se naopak zhoršují, poraďte se o dalším užívání přípravku s lékařem. V těhotenství a při kojení se o užívání léku poraďte s lékařem. 

Co obsahuje?

Jedna potahovaná tableta obsahuje 5 mg levocetirizin-dihydrochloridu. Dále pomocné látky mikrokrystalickou celulózu, monohydrát laktosy, koloidní bezvodý oxid křemičitý, magnesium-stearát, hypromelózu (E464), oxid titaničitý (E171) a makrogol 400.

Důležité informace

Druh přípravku Léčivý přípravek

Jedná se o léčivý přípravek - užívejte jen při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Čtěte pozorně příbalový leták!

Doplňující informace
SÚKL název XYZAL 5MG TBL FLM 14
Kód SÚKL 42952
Farmakoterapeutická skupina Antihistaminika pro systémovou aplikaci, piperazinové deriváty
Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Příbalový leták

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!