Popis produktu

Podrobný popis výrobku WELEDA Olej na masáž hráze 50ml

Základ Weleda Oleje na masáž hráze tvoří kompozice olejů založená na nejjemnějším mandlovém oleji a oleji z pšeničných klíčků  obsahující velké množství vitamínu E, který uvolňuje tkáň hráze a zvyšuje její elasticitu. Masáže tkáně navíc zlepší její prokrvení a tím zvýší její poddajnost. Weleda Olej na masáž hráze je určen pro ženy od 34. týdne těhotenství. Vhodný pro vegany.

Jak ho používat?

Při masáži hráze je důležité, aby se perineum (oblast mezi konečníkem a poševním vchodem) masírovalo nejen zevně, ale také zevnitř. Masáž proto provádějte i v oblasti poševního vchodu, který je při porodu nejvíc zatěžován. Při masáži zaveďte svůj palec asi 2 cm do pochvy a tuto oblast jemně roztahuje směrem ke konečníku. Současně prsty masíruje oblast hráze zevně. Tkáň hráze masírujeme od 34. týdne těhotenství denně po dobu 5 - 10 min.

Pokud se u Vás projevují sklony k předčasným stahům, masáže hráze neprovádějte!

Dále by Vás mohlo zajímat, že Weleda je certifikovaná přírodní kosmetika. Obsahuje pouze čisté přírodní suroviny a je nositelem certifikátu NATRUE - garance nejvyšší kvality čistě přírodní kosmetiky a BIO kosmetiky. Netestováno na zvířatech, neobsahuje žádné syntetické konzervanty, barviva, parfemaci ani látky na bázi minerálních olejů vyráběných z ropy. Všechny Weleda kosmetické produkty a dietetika jsou navíc vhodné pro vegetariány, kteří nekonzumují maso.

Co obsahuje?

mandlový olej, olej z pšeničných klíčků, parfém*, limonen*, linalol*, citronelol*, geraniol*, citral*, eugenol*

*z přírodních éterických olejů

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!