Popis produktu

Podrobný popis výrobku Walmark Omega3For.tob.120+Koen.Q10Cardi tob.40+Dar

Doplněk stravy Walmark Coenzyme Q10 Cardio obsahuje vysoce kvalitní konezym Q10 obohacený komplexem vitamínů B a vitamínem C. Koenzymu Q10 se přirozeně vyskytuje v lidském těle a je důležitý pro energetický metabolismus. Největší množství koenzymu Q10 se vyskytuje v srdci, plících a játrech. Jeho produkce v těle klesá s přibývajícím věkem. Nízkou hladinu koenzymu Q10 v těle může také způsobovat užívání léků na snižování cholesterolu, tzv. statinů. Vitamín C a vitamíny skupiny B jsou v organismu důležité pro pro normální získávání energie při metabolických procesech. Současně přispívají ke snížení únavy a vyčerpání. Vitamín B1 (thiamin) přispívá k normální činnosti srdce. Vitamín C je důležitý pro syntézu kolagenu, čímž přispívá k normální funkci cév. 
Doplněk stravy Walmark Omega 3 rybí olej Forte obsahuje vysoce koncentrovaný olej získaný z ryb žijících v chladných arktických mořích. Je bohatým zdrojem omega-3 nenasycených mastných kyselin – kyseliny eikosapentaenové (EPA) a kyseliny dokosahexaenové (DHA), které přispívají k normální činnosti srdce. Příznivého účinku nenasycených mastných kyselin je dosaženo při denním příjmu 250 mg EPA a DHA. Kyselina DHA navíc působí pozitivně na zrak a je důležitá pro správnou funkci mozku.

Jak je brát?

Walmark Omega 3 rybí olej Forte – užívejte 2-3 tobolky denně.
Walmark Coenzyme Q10 Cardio – užívejte 1 tobolku denně během jídla nebo po jídle. Vždy dobře zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Co obsahují?

Walmark Omega 3 rybí olej Forte: Rybí olej 1000 mg (EPA 180 mg, DHA 120 mg) v jedné tobolce, želatina, glycerin, vitamin E (D-alfa-tokoferol).

Walmark Coenzyme Q10 Cardio: Koenzym Q10 60 mg, sójový olej, želatinu, glycerol, kyselinu L-askorbovou (vitamín C), sójový lecithin, nikotinamid (vitamín B3), oxid křemičitý, D-pantothenát vápenatý (vitamín B5), pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6), thiamin hydrochlorid (vitamín B1), riboflavin (vitamín B2), barviva (oxid titaničitý, oxid železitý).

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!