Ušetříte 52 Kč
Popis produktu

Podrobný popis výrobku Walmark Spektrum Imunactiv tbl.90 Promo 2018

Doplněk stravy Spektrum Imunita obsahuje základní vitaminy a minerály, navíc je však obohacen o komplex Imunactiv, který obsahuje beta-glukan, bioflavonoidy, vitamín C a zinek. Vitamin A přispívá k udržení dobrého zraku. Vitaminy skupiny B podporují energetický metabolizmus a správnou funkci nervového systému, vitamin B2 (riboflavin) navíc přispívá ke správné tvorbě červených krvinek. Vitamin C je důležitý pro správnou činnost imunitního systému, snižuje míru únavy a vyčerpání, podporuje tvorbu kolagenu a chrání buňky před oxidačním poškozením. Měď je potřebná pro pigmentaci kůže a vlasů. Vápník je důležitý pro silné kosti a zdravé zuby. Zinek přispívá k správným kognitivním funkcím, hlavně paměti a koncentraci. Vitamin C a zinek pomáhají podporovat imunitní systém. Walmark Spektrum Imunita je vhodný jako doplněk běžné stravy během zvýšených nároků organismu, zejména během období zvýšené fyzické a duševní námahy.

Jak ho užívat?

Užívejte 1 tabletu denně, nezávisle na jídle a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Přípravek není určen pro děti do 3 let.

Co obsahuje?

betaglukan 50 mg, bioflavonoidy (komplex) 25 mg, vitamin C 80 mg, zinek 10 mg, vitamin A 800 µg, vitamin B1 (thiamin) 1,1 mg, vitamin B2 (riboflavin) 1,4 mg, vitamin B3 (niacin) 16 mg, vitamin B5 (kyselina pantothenová) 6 mg, vitamin B6 (pyridoxin) 1,4 mg, vitamin B12 (kyanokobalamin) 2,5 µg, vitamin D 5 µg, vitamin E 12 mg, vitamin K 75 µg, biotin 50 µg, kyselinu listovou 200 µg, extrakt chaluhy bublinaté (obsahuje 0,1% jódu) 150 mg, hořčík 100 mg, mangan 2 mg, měď 1 mg, selen 55 µg, vápník 120 mg, železo 14 mg

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 231,75 Kč / 100 g
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!