Popis produktu

Podrobný popis výrobku Walmark Prostenal Night tbl.30 bls.

Doplněk stravy Prostenal Night obsahuje rostlinné extrakty z palmy sabadilové, kanadských brusinek a indického ženšenu, navíc je doplněn o vitaminy B1, B2, D3 a zinek. Palma sabadilová (Saw palmetto, Serenoa repens) podporuje normální funkci močové soustavy a zdraví prostaty. Indický ženšen (Withania somnifera), známý též jako ashwaganda podporuje energii, vitalitu, duševní zdraví, relaxaci a kvalitní spánek. Vitaminy B1 a B2 přispívají k normálnímu energetickému metabolismu, normální činnosti nervové soustavy a duševní rovnováhy. Zinek přispívá k udržení normální hladiny mužského pohlavního hormonu testosteronu v krvi a díky tomu příznivě ovlivňuje mužskou plodnost. Vitamin D3 podporuje normální činnost imunitního systému a normální dělení buněk. Prostenal Night je vhodný pro podporu zdravé prostaty, díky čemuž pomáhá minimalizovat časté noční vstávání na toaletu.

Jak ho užívat?

Užívejte 1 tabletu večer po jídle a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Pro co nejlepší účinek je vhodné užívat přípravek dlouhodobě.

Přípravek není určen pro děti.

Dále by Vás mohlo zajímat, že pokud objevíte krev v moči nebo máte bolestivé nutkání močit doprovázené neschopností vymočit se, měli byste neprodleně vyhledat lékaře.

Co obsahuje? 

Jedna tableta obsahuje Saw palmetto (palma sabadilová neboli serenoa repens) 320 mg, kanadské brusinky (Vaccinium macrocarpon, šťáva v prášku) 250 mg, indický ženšen (Withania somnifera či ashwaganda) 50 mg, vitamin B1 0,55 mg (50 % DRHP*), vitamin B2 0,70 mg (50 % DRHP*), vitamin D3 10 µg/400 I.U. (200 % DRHP*), zinek 10 mg (100 % DRHP*).

* DRHP - denní referenční hodnoty příjmu

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 636,11 Kč / 100 g
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!