Popis produktu

Podrobný popis výrobku Walmark Proenzi Intensive tbl.120+60 Promo2019 CZE

Doplněk stravy Proenzi Intensive obsahuje glukosamin a chondroitin, ExPur komplex, patentovaný BioPerine (extrakt z pepřovníku černého), výtažky z tradičně používané vrby bílé (Salix alba), kurkumy dlouhé (Curcuma longa), pryskiřice (Boswelie serrata) a mangan. Glukosamin a chondroitin jsou základní stavební složky kloubní chrupavky a jiných pojivových tkání - kostí, vazů a šlach. ExPur komplex je tvořen kombinací kolagenu typu II a vitaminu C. Kolagen typu II je jednou ze základních stavebních součástí kloubní chrupavky, vitamin C je nezbytný pro zachování zdravých kostí a kloubní chrupavky. Patentovaný BioPerine (extrakt z pepřovníku černého) je podpůrná složka přírodního původu, která zlepšuje vstřebávání některých minerálů, vitamínů a dalších látek až o 80 %. Proenzi Intensive je vhodný pro dospělé středního a vyššího věku, stejně jako pro mladší osoby, které jsou vystaveny zvýšené zátěži kloubů (sportovci, lidé s nadváhou, těžce fyzicky pracující).

Jak ho užívat?

Dospělí užívají 2 tablety 1× denně nebo 1 tabletu 2× denně. Děti od 12 let užívají 1 tabletu denně. Tablety užívejte nejlépe po jídle, zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Přípravek užívejte 3× ročně, vždy po dobu 2 měsíců. V případě potřeby a pro maximální účinnost můžete Proenzi Intensive užívat nepřetržitě. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Přípravek není vhodný pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy.

Dále by Vás mohlo zajímat, že zdraví a správnou funkci kloubů můžete účinně podpořit dostatečnou fyzickou aktivitou, dostatečným denním příjmem tekutin, vyváženou stravou bohatou na vitamíny, minerály a stopové prvky a v neposlední řadě také přiměřenou tělesnou hmotností.

Co obsahuje?

Denní dávka (2 tablety) obsahuje glukosamin sulfát 1500 mg, chondroitin sulfát 100 mg, Boswellia serrata (extrakt z pryskyřice min. 10:1 – 15 mg) 150 mg, BioPerine (extrakt z pepřovníku černého) 15 mg, ExPur komplex (Kolagen typu II 20 μg, Vitamin C 12 mg), Salix alba extrakt (obsahuje 80 mg salicinu) 160 mg, Kurkumin 100 mg, Mangan 0,6 mg. Dále pomocné látky: protispékavé látky (celulóza, uhličitan vápenatý, talek), stabilizátory (hydroxypropyl methylcelulóza, karboxymethylcelulóza, stearát hořečnatý), barviva (oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa), zvlhčující látku (glycerin).

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!