Popis produktu

Podrobný popis výrobku Walmark Proenzi 3+ tbl.180+45 Ván2016 CZE

Glukosamin a chondroitin jsou základní stavební složky kloubní chrupavky a jiných pojivových tkání - kostí, vazů a šlach. Jsou částečně zodpovědné za odolnost chrupavky vůči tlaku. Proenzi 3 Plus je nyní nově obohaceno o ExPur complex, což je kombinace kolagenu typu II a vitaminu C. Kolagen typu II je jednou ze základních stavebních součástí kloubní chrupavky. Vitamin C je nezbytný pro zachování zdravých kostí a kloubní chrupavky.

Jak ho brát?

Užívejte 3 tablety denně, nejlépe po jídle. Dětem od 12 let podávejte 1 tabletu denně. Tablety vždy dobře zapíjejte. Pokud máte potíže s polykáním, můžete tablety rozpůlit nebo rozdrtit. Pro optimální účinnost užívejte přípravek Proenzi 3 Plus minimálně 2-3 měsíce a kúru několikrát ročně zopakujte. 

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek Pronezi 3 Plus je možné užívat dlouhodobě.  

Co obsahuje?

Jedna tableta obsahuje glukosamin sulfát 2 KCl (z korýšů) 500 mg, chondroitin sulfát 200 mg, stearát hořečnatý, kolagen typu II 6,7 µg, methylsulfonylmethan 300 mg, vitamin C 4 mg, hydroxypropylmethylcelulóza, talek, fosforečnan vápenatý, polyfruktóza, triglyceridy, mikrokrystalická celulóza, hrachový škrob.

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!