Popis produktu

Podrobný popis výrobku Walmark Proenzi 3 plus tbl.180+45 Promo 2019 CZE

Doplněk stravy Walmark Proenzi 3 Plus je kloubní výživa s obsahem glukosaminu, chondroitinu a unikátního ExPur komplexu složeného z kolagenu typu IIa vitaminu C. Glukosamin a chondroitin jsou základní stavební složky kloubní chrupavky a jiných pojivových tkání - kostí, vazů a šlach. Kolagen typu II je jednou ze základních stavebních součástí kloubní chrupavky, vitamin C je nezbytný pro zachování zdravých kostí a kloubní chrupavky. Vhodný pro dospělé a děti od 12 let věku.

Jak ho užvat?

Dospělí užívají 3 tablety denně, rozděleně v průběhu dne nebo najednou. Děti od 12 let užívají 1 tabletu denně. Tablety užívejte nejlépe po jídle a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Pokud máte potíže s polykáním, můžete tablety rozpůlit nebo rozdrtit. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Pro optimální účinnost se doporučuje užívat přípravek minimálně po dobu 2 – 3 měsíců, je možné i dlouhodobé užívání.

Přípravek není vhodný pro děti do 12 let věku. Těhotné a kojící ženy by se o vhodnosti užívání přípravku měly nejprve poradit s lékařem.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek je vhodný pro pacienty s nesnášenlivostí lepku, laktózy a pro pacienty alergické na včelí produkty. Zbarvení tablety je způsobené použitím přírodní složky, není na závadu a nemá vliv na kvalitu přípravku.

Co obsahuje?

Jedna tableta obsahuje glukosamin sulfát 2 KCl (z korýšů) 500 mg, chondroitin sulfát 200 mg, Unique MSM (methylsulfonylmethan) 300 mg, ExPur complex (kolagen typu II 6,7 µg, vitamin C 4 mg) a dále pomocné látky: protispékavou látku (stearát hořečnatý), stabilizátor (hydroxypropylmethylcelulóza), talek, fosforečnan vápenatý, polyfruktózu, triglyceridy, mikrokrystalickou celulózu, hrachový škrob.

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!