Popis produktu

Podrobný popis výrobku Walmark Omega-3 rybí olej 1000mg tob.180

Doplněk stravy Walmark Omega 3 Rybí olej Forte obsahuje vysoce čištěný olej získaný z ryb žijících žijících v ekologicky čistých oblastech kolem Peru, navíc obohacený o vitamin E. Rybí olej je bohatým zdrojem omega-3 nenasycených mastných kyselin, zejména kyseliny kyseliny eikosapentaenové (EPA) a kyseliny dokosahexaenové (DHA), které přispívají k normální činnosti srdce, DHA navíc přispívá k udržení normální činnosti mozku a k udržení normálního stavu zraku. Těchto příznivých účinků nenasycených mastných kyselin je dosaženo při denním příjmu 250 mg EPA a DHA. Vitamin E chrání buňky těla před oxidativním poškozením volnými radikály.

Jak ho užívat?

Užívejte 2–3 tobolky denně. Vždy dobře zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Pro optimální účinnost je vhodné přípravek užívat nejméně 2–3 měsíce. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Přípravek není vhodný pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy mohou přípravek užívat.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek neobsahuje lepek, laktózu a včelí produkty a je proto vhodný i pro pacienty s bezlepkovou dietou, nesnášenlivostí laktózy a alergií na včelí produkty.

Co obsahuje?

Jedna tobolka obsahuje rybí olej 1000 mg (z toho EPA 180 mg, DHA 120 mg), vitamin E (D-alfa-tokoferol) 5 mg (41,5 % DRHP*). Dále pomocné látky želatinu, glycerin.

* DRHP - % denní referenční hodnoty příjmu

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 87,90 Kč / 100 g
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!