Popis produktu

Podrobný popis výrobku Walmark Marťánci Imunactiv Mix tbl. 50+50 Ván.16

Každá cucavá tableta obsahuje vitaminy, minerály a další aktivní látky v obecně doporučovaném množství, které jsou nezbytné pro správný růst a vývoj dítěte. Marťánci s Imunactivem obsahují také komplex Imunactiv, který je složený z beta-glukanu, bioflavonoidů, vitamínu C a zinku. Vitamín C a zinek podporují přirozenou funkci imunitního systému. Marťánci jsou navíc obohaceni o xylitol, který dodává tabletám lahodnou chladivou chuť.

Jak je brát?

Dětem podávejte 1 tabletu denně, nejlépe ráno při snídani. Tableta se nechá volně rozpustit v ústech. Tablety dětem nepodávejte večer před spaním.

Dále by Vás mohlo zajímat, že cucavé tablety Marťánci s Imunactivem jsou vhodné pro děti od 3 let. Marťánci s Imunactivem obsahují pouze přírodní barviva. Jsou bez konzervačních látek, lepku a laktózy.

Co obsahují? 

Beta-glukan 30 mg, komplex bioflavonoidů 50 mg, vitamin C 80 mg, zinek 5 mg, vitamin A 800 µg, vitamin B1 (thiamin) 1,1 mg, vitamin B2 (riboflavin) 1,4 mg, vitamin B3 (niacin) 16 mg, vitamin B5 (kys. pantothenová) 6 mg, vitamin B6 (pyridoxin) 1,4 mg, vitamin B12 (kyanokobalamin) 2,5 µg, vitamin D3 5,0 µg, vitamin E 12 mg, biotin 50 µg, kyselinu listovou 200 µg, jód 150 µg, šípky 10 mg, L-lysin 20 mg, sorbitol, xylitol, aroma jahoda, aroma pomeranč, betakaroten, kyselinu stearovou, stearát hořečnatý, oxid železitý, kyselinu jablečnou, aspartam, vanilin, kurkumin, košenilu, neohesperidin, acesulfatam K.

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 327,00 Kč / 100 kusů(tbl)
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!