Popis produktu

Podrobný popis výrobku Walmark Biopron9 tob.60+20

Doplněk stravy Biopron 9 obsahuje probiotický komplex, který je vyváženou kombinací 9 kmenů živých mikroorganismů v počtu 9 miliard v denní dávce, navíc obohacený o prebiotika fruktooligosacharidy (FOS). Probiotika jsou živé mikroorganismy přirozeně se vyskytující ve střevech. Přirozená střevní mikroflóra může být narušena řadou okolností, například při změnách prostředí nebo výživy, nebo při užívání antibiotik. Podávání vhodných probiotik může pomoci ztracenou rovnováhu navrátit. Přirozená střevní mikroflóra může být narušena například při užívání antibiotik, změnách prostředí nebo výživy, při narušení rovnováhy mezi příznivými a škodlivými střevními bakteriemi. Biopron 9 je vzhledem ke svému složení vhodný pro každodenní péči o střevní mikroflóru. Určeno pro dospělé a děti od 3 let.

Jak ho užívat?

Užívejte 1 tobolku 1–2× denně během jídla. Tobolku spolkněte a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek je možné užívat dlouhodobě.

Přípravek není určen pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy mohou přípravek užívat.

Dále by Vás mohlo zajímat, že speciální výrobní proces podstatně zvyšuje odolnost, stabilitu a životnost probiotických bakterií a chrání je během průchodu trávicím ústrojím až do střev, kde plní svou funkci. Součástí probiotického komplexu jsou Obsahuje mléčné a sójové složky.

Co obsahuje?

Denní dávka (2 tobolky) obsahuje probiotický komplex (9 kmenů živých mikroorganismů – Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Lactococcus lactis ssp. Lactis, Streptococcus thermophilus) 9×109 CFU, prebiotika FOS  (fruktooligosacharidy) 314 mg a dále pomocné látky: želatinu, vitamin C (antioxidant), stearan hořečnatý (protispékavá látka), oxid titaničitý (barvivo).

*CFU – počet živých probiotických mikroorganismů (colony-forming units)

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 1 983,70 Kč / 100 g
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!