Popis produktu

Podrobný popis výrobku Walmark Beliema Effect 10 vaginálních tablet

Zdravotnický prostředek Beliema Effect díky obsahu živých acidofilních laktobacilů a kyseliny mléčné obnovuje a udržuje fyziologické pH (4 - 4,5) a složení vaginální bakteriální flóry. Při dočasné změně mikrobiální rovnováhy vlivem hormonálních změn (menstruace, těhotenství, menopauza), nevhodných hygienických návyků nebo užívání antibiotik může dojít k rozvoji vaginální infekce či zánětu. Nejčastějšími příznaky jsou pálení, svědění, dysurie (obtíže při močení) a zapáchající poševní výtok. Tablety Idelyn Beliema Effect jsou proto vhodným doplňkem léčby tohoto nespecifického dyskomfortu, ale také vhodnou následnou péčí  po léčbě specifického zánětu pochvy (Candida, Trichomonas, Mycoplasma, atd.) antibiotiky. Během několika minut po zavedení uvolní tableta laktobacily a kyselinu mléčnou, které snižují vaginální pH na kyselou hodnotu 4 - 4,5, upravují složení vaginální flóry a přispívají tak k redukci pálení, svědění, vaginálního výtoku a zápachu. Idelyn Beliema Effect lze používat v opakovaných cyklech.

Jak je používat?

Doporučuje se použít 1 vaginální tabletu po dobu 10 po sobě jdoucích dnů, nejlépe večer před spaním. Léčbu začněte 10 dnů před začátkem menstruačního cyklu a/nebo bezprostředně po jeho skončení. Nejprve vyjměte tabletu z ochranné fólie - mírně zatlačte na konec obalu nebo zatlačte na spodní hliníkovou stranu blistru, zvedněte a vyjměte tabletu a ihned ji použijte. Tabletu zaveďte hluboko do pochvy. V případě potřeby je možné léčbu prodloužit až na 20 dnů. 

Dále by Vás mohlo zajímat, že tablety Idelyn Beliema Effect by jste neměla používat spolu s dalšími zdravotnickými prostředky a/nebo léky pro vaginální použití bez porady se svým gynekologem. Při vyjímání tablety z blistru netlačte na střed obalu, protože tableta se vzhledem ke své velikosti může zlomit. Idelyn Beliema Effect obsahuje laktobacily velmi citlivé na teplo, uchovávejte ho proto při teplotě do 25 °C.

Co obsahuje?

Jedna vaginální tableta obsahuje Lactobacillus acidophilus (500 miliónů jednotek tvořících kolonie), kyselinu mléčnou (15 mg titrovaných na 60 %). Dále pomocné látky: manitol, zesíťovanou sodnou sůl karboxymethylcelulózy, stearát hořečnatý.

Důležité informace

Druh přípravku Zdravotnický prostředek
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!