Sleva 4%
Popis produktu

Podrobný popis výrobku svorto 052 Vložky ortopedické dámské vel.37

Svorto Vložky Ortopedické S+V podepírají podélnou a příčnou klenbu nohou. Základ vložky tvoří pružný korkfant, který podepírá podélnou klenbu. Příčnou klenbu podepíra srdíčko anatomicky tvarované pro levou a pravou nohu, které léčí příčnou plochost nohou 1. a 2. stupně a má rovněž  preventivní účinky při nadměrné zátěži nohou. Podprstová řasa a měkký polštářek v patě zvyšují komfort při chůzi. Povrch vložek je překryt jehněčí usní, která zvyšuje komfort a hygienické vlastnosti. Svorto Vložky Ortopedické S+V se vyrábí v dámských velikostech č. 36; 37; 38; 39; 40; 41 a v pánských velikostech č. 41; 42; 43; 44; 45; 46. Katalogové číslo: 052.

Jak je používat?

Vložky se doporučuje nosit po dobu 3 - 5 dnů v rozmezí 10 - 60 minut. Tuto dobu postupně prodlužujte až po celodenní nošení. Pro maximální účinek se doporučuje vložky nosit v dostatečně široké, správně tvarované a v patě pevné obuvi, např. v kotníčkové, šněrovací obuvi s pevnou a uzavřenou patou.

Dále by Vás mohlo zajímat, že Ortopedické vložky S+V nepoužívejte současně s jinou vložkou upravující nožní klenbu. Po celodenním nošení vyjměte provlhlé ponožky z bot a nechte je proschnout při pokojové teplotě.

Důležité informace

Druh přípravku Zdravotnický prostředek

Pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k jeho bezpečnému používání.

Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!