Ušetříte 36 Kč
Popis produktu

Podrobný popis výrobku VITANGO 200 MG TBL FLM 30

Vitango je tradiční léčivý přípravek, který se používá k přechodné úlevě od příznaků stresu, jako je například únava, pocity slabosti a vyčerpání. Jeho použití vychází výhradně ze zkušenosti s dlouhodobým používáním. Výtažek z rostliny rozchodnice růžové (rhodiola rosacea) zvyšuje nespecifickou odolnost proti různým typům stresových stavů. Má rovněž antioxidační účinky a zlepšuje tvorbu buněčné energie a může tak pomáhat při snížení duševní a tělesné únavy zapříčiněné stresem. Čtěte pozorně příbalový leták!

Jak ho užívat?

Dospělí a dospívající od 18 let užívají 2 tablety denně, 1 tabletu před snídaní a 1 tabletu před obědem. Tabletu spolkněte, nekousejte, zapijte dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Přípravek není určen pro děti a dospívající mladší 18 let. Těhotné a kojící ženy by přípravek neměly užívat.

Dále by Vás mohlo zajímat, že bez porady s lékařem by jste přípravek neměli užívat déle než 6 týdnů. Pokud se obtíže během 14 dnů nezmírní nebo se naopak zhorší, poraďte se s lékařem.

Co obsahuje?

Jedna potahovaná tableta obsahuje Rhodiolae rosae ridicis extractum siccum (1,5-5: 1), extrahováno ethanolem 60% (m/m) 200 mg a pomocné látky: mikrokrystalickou celulózu, sodnou sůl kroskarmelózy, srážený oxid křemičitý, magnesium - stearát, hypromelózu, kyselinu stearovou, červený oxid železitý (E 172), oxid titaničitý (E 171), vysušenou simetikonovou emulzi (simetikon, methylcelulóza, kyselina sorbová).

Důležité informace

Druh přípravku Léčivý přípravek

Jedná se o léčivý přípravek - užívejte jen při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Čtěte pozorně příbalový leták!

Doplňující informace
SÚKL název VITANGO TBL FLM 30
Kód SÚKL 205466
Farmakoterapeutická skupina Fytofarmaka a živočišné produkty
Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Příbalový leták

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!