Popis kategorie Vitamíny a minerály

Vitamíny a minerály jsou pro náš organismus nepostradatelné, protože plní řadu důležitých funkcí. Většinu z nich si však neumí naše tělo samo vyrobit, musíme je proto přijímat potravou a v případě zvýšeného nároku nebo nedostatečné výživy prostřednictvím doplňkových přípravků.

Náš tip:

Vitamíny a minerály jsou důležité pro správný metabolismus celého organismu, krevní srážlivost, normální funkci imunitního systému, nervové a trávící soustavy, pro zdravý zrak, kůži, svaly, kosti a zuby, pohlavní orgány, činnost srdce. Jejich nedostatek se může projevovat různými poruchami a nemocemi, a to zejména v době, kdy jsou nároky na příjem vitamínů a minerálů zvýšené nebo je snížen jejich příjem. To bývá v období růstu, při zvýšené psychické a fyzické zátěži, v těhotenství a při kojení, v přechodu, v období zvýšeného výskytu infekčních onemocnění, v období rekonvalescence, po operacích či úrazech nebo ve vyšším věku.

Volně prodejné léky i doplňky stravy s obsahem vitamínů a minerálů Vám v naší internetové lékárně nabízíme v několika formách, takže si můžete vybrat takovou, která Vám bude nejlépe vyhovovat – klasické tablety, šumivé nebo žvýkací tablety, tobolky, tobolky s prodlouženým uvolňováním či sirup. 

Celý popis kategorie

Vitamíny a minerály

Nejprodávanější Od nejlevnějšího Od nejdražšího Řadit abecedně
od
do
Oblíbené
Oblíbené
Oblíbené
Oblíbené

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!