Popis produktu

Podrobný popis výrobku Vitamin D3 2000 I.U. cps.60 Generica

Doplněk stravy Generica Vitamin D3 2000 I.U. Generica obsahuje čistý vitamín D3 značky Quali®-D, bez alergenů, živočišných přísad a není geneticky modifikovaný. Jedná se o stejnou formu vitaminu D3, jaký tělo přirozeně produkuje v kůži vystavené slunečním paprskům. Aby byla zajištěna vysoká vstřebatelnost, jako nosič vitaminu D je v kapslích použit slunečnicový olej. Vitamin D má v těle vliv na vstřebávání a využití vápníku a fosforu z potravy, je důležitý pro podporu kostí a zubů, ale také udržení normální funkce imunitního systému a k činnosti svalů.

Jak ho užívat?

Užívejte 1× denně 1 kapsli po jídle, zapijte dostatečným množstvím vody. Během letních měsíců (červen, červenec, srpen) se o vhodné denní dávce poraďte s lékařem. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Přípravek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.

Dále by Vás mohlo zajímat, že Quali®-D je čistý vitamín D3, který se získává z lanolinu, bohatého zdroje vitamínu D z vlny zdravých živých ovcí chovaných na pastvinách ve vysoko položených částech Austrálie a Nového Zélandu. Vzhledem k vysokému obsahu vitaminu D3 v tomto přípravku současně neužívejte již žádné jiné přípravky s obsahem vitaminu D.

Co obsahuje?

Jedna kapsle obsahuje Vitamin D3 50,0 μg / 2000 I.U. (1000 % RHP*). Dále pomocné látky: slunečnicový olej, čištěnou vodu, želatinu (želírující látka), glycerol (zvlhčovadlo).

* RHP - referenční hodnota příjmu

Důležité informace

Druh přípravku Doplněk stravy
Doplňující informace
Měrná cena 619,66 Kč / 100 g
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!