Popis produktu

Podrobný popis výrobku Vitamin C 1000 mg Generica tbl. eff. 20

Generica Vitamin C 1000 mg je vhodným doplňkem běžné stravy zvláště v období zvýšeného výskytu virů a bakterií, při nachlazení, stresu, vysoké fyzické aktivitě, pobytu ve znečištěném prostředí i při rekonvalescenci. Vitamin C plní v organizmu řadu důležitých funkcí. Je důležitý pro normální funkci imunitního a nervového systému, pro podporu imunitního systému během a po fyzickém cvičení, snižuje míru únavy a vyčerpání, podporuje energetický metabolismus a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Jak ho užívat?

Užívejte 1 šumivou tabletu denně. Tabletu rozpusťte ve 200 ml vody a ihned vypijte. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Přípravek není vhodný pro děti do 3 let.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek obsahuje náhradní sladidla. Neobsahuje cukr. Tablety jsou výborně rozpustné, nezanechávají na dně sklenice sediment.

Co obsahuje?

Jedna šumivá tableta obsahuje vitamin C (kyselina askorbová) 1000 mg a dále pomocné látky: regulátory kyselosti (kyselina jablečná, hydrogenuhličitan sodný), nosič (izomaltóza), sladidla (cyklamát sodný, sacharinát sodný), limetkové aroma, citrónové aroma.

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 4,60 Kč / 1 kus
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!