Popis produktu

Podrobný popis výrobku Favea Vitamín B12 tbl.30

Doplněk stravy Favea Vitamin B12 obsahuje vitamin B12 v unikátní sublinguální (podjazykové) formě, která zajišťuje vysoký účinek. Vitamin B12 (kyanokobalamin) má nezastupitelný význam pro metabolismus a tvorbu červených krvinek, dělení buněk, udržení normálního energetického metabolismu, přispívá ke správné činnosti nervové soustavy a imunitního systému, je důležitý pro normální psychickou činnost, přispívá k zachování normálního metabolismu homocysteinu a snižuje únavu a vyčerpání. 

Pro koho je určen: dospělé

Jak ho užívat?

Dospělí užívají 1 × denně 1 tabletu, večer před jídlem. Tabletu vložte pod jazyk a nechte pomalu rozpustit. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Přípravek není určen pro děti. Těhotné a kojící ženy by se měly o vhodnosti užívání přípravku nejprve poradit s lékařem.

Dále by Vás mohlo zajímat, že nadměrná konzumace přípravku může vyvolat projímavé účinky. Přípravek obsahuje náhradní sladidla mannitol a orbitol. Bez cukru.

Co obsahuje?

Jedna sublinguální tableta obsahuje vitamin B12 50 µg (z toho kyanokobalamin 25 μg, hydroxokobalamin 30 µg; celkem  2000 % DRHP*) a dále pomocné látky: mannitol a orbitol (sladidla, plnidla), glyceroldibehenát, stearan hořečnatý, kyselinu stearovou a oxid křemičitý (látky protispékavé).

* DRHP – denní referenční hodnota příjmu

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 4,10 Kč / 1 kus
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!