Sleva 4%
Popis produktu

Podrobný popis výrobku Vigantolvit D3 2000 I.U. 60 tobolek

Doplněk stravy VigantolVit D3 2000 I.U. obsahuje vitamin D, který má v těle vliv na vstřebávání a využití vápníku a fosforu z potravy, je důležitý pro podporu kostí a zubů, ale také pro udržení normální funkce imunitního systému a k činnosti svalů. VigantolVit D3 2000 I.U. neobsahuje lepek a laktózu. Doplňovat vitamin D pomocí doplňků stravy se doporučuje zejména v měsících s nedostatkem slunečního světla (září až duben), lidem pracujícím převážně ve vnitřních prostorách (např. kanceláře, směnný provoz), lidem s nadváhou, ženám v období menopauzy a po něm, seniorům, ale také lidem s tmavým typem pleti a lidem používajícím opalovací krémy.

Jak ho užívat?

Dospělí užívají 1 kapsli denně během jídla. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Přípravek není určen pro děti do 12 let.

Dále by Vás mohlo zajímat, že schopnost vytvářet vitamin D v pokožce klesá s přibývajícím věkem a průměrný denní příjem ze stravy pokrývá 10–20% naší denní potřeby.

Co obsahuje?

Jedna tobolka obsahuje 500 µg (2000 I.U.) a dále: triglyceridy se středně dlouhým řetězcem (z kokosového a palmového oleje), hovězí želatinu, glycerin, alfatokoferol, cholekalciferol (vitamin D3).

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!