Popis produktu

Podrobný popis výrobku VIBURCOL SUP 12

Viburcol je vícesložkový (polykomponentní) homeopaický léčivý přípravek, který se používá tradičně ke zmírnění stavu neklidu a podrážděnosti doprovázené horečkou i bez horečky, např. při prořezávání zoubků, mírné bolesti břicha a nespavosti a dále ke zmírnění příznaků běžných dětských infekcí. Čípky mají bílou až slabě nažloutlou barvu (barva slonoviny) torpédovitého tvaru s hladkým povrchem a lze je bez problémů a pohodlně aplikovat i těm nejmenším dětem. Vhodné pro děti již od 1. dne života.

Jak je používat?

Kojencům od 1. dne věku do 6 měsíců podávejte maximálně 2 × denně 1 čípek. Ostatní věkové kategorie používají při akutních potížích 1 čípek každé 2 hodiny, po zlepšení stavu 2-3 × denně 1 čípek. Čípek nejprve vyjměte z ochranné fólie a poté jemně zaveďte do konečníku zašpičatělou stranou.

Těhotné a kojící ženy by se o vhodnosti užívání přípravku měly nejprve poradit s lékařem.

Dále by Vás mohlo zajímat, že polykomponentní (vícesložková) homeopatika obsahují několik účinných látek. Jsou určena zejména pro léčbu běžných potíží (rýma, virová onemocnění, stres, poruchy spánku apod.) Obsahují vždy takové látky, které pokrývají širokou řadu potíží objevujících se při dané nemoci a jsou při její léčbě často využívány.

Co obsahuje?

Jeden čípek (1,1 g) obsahuje Chamomilla recutita D4, Atropa belladonna D4, Solanum dulcamara D4, Plantago major D4, Pulsatilla pratensis D4, Calcium carbonicum Hahnemanni D8. Dále pomocné látky: ztužený tuk.

Důležité informace

Druh přípravku Léčivý přípravek

Jedná se o léčivý přípravek - užívejte jen při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Čtěte pozorně příbalový leták!

Doplňující informace
SÚKL název VIBURCOL SUP 12
Kód SÚKL 66905
Farmakoterapeutická skupina Homeopatika
Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!