Popis produktu

Podrobný popis výrobku Vápník-Hořčík-Zinek tbl.30 Galmed

Doplněk stravy Galmed Galmed Vápník-Hořčík-Zinek obsahuje kombinaci vápníku, hořčíku a zinku. Vápník má vliv na udržení zdravých kostí a zubů, podporuje normální funkci svalů a přenos nervových vzruchů, přispívá k normální srážlivosti krve. Hořčík je v těle důležitý pro udržení zdravých kostí a zubů, pro správnou funkci svalů, dále přispívá ke snížení únavy a vyčerpání a v neposlední řadě také k normální činnosti nervové soustavy. Zinek má vliv na normální funkci imunitního systému, podporuje plodnost a reprodukci.

Pro koho je určen: dospělí, děti od 3 let věku

Jak ho užívat?

Dospělí užívají 1 – 2 tablety denně. Děti do 12 let užívají 1 tabletu denně. Tabletu spolkněte a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Přípravek není vhodný pro děti do 3 let.

Co obsahuje?

Jedna tableta obsahuje vápník (uhličitan vápenatý) 332 mg (41,5 % DDD*), hořčík (oxid hořečnatý) 139,5 mg (37,2 % DDD*), zinek (glukonát zinečnatý) 8,3 mg (83,3 % DDD*) a dále pomocné látky: mikrokrystalickou celulózu, sodnou sůl kroskarmelózy, stearan hořečnatý,  hydroxypropylmethylcelulózu, polyethylenglykol, polyvinylpyrolidon, talek, oxid titaničitý (barvivo).

* DDD - denní doporučená dávka

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 2,73 Kč / 1 kus
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!