Ušetříte 33 Kč
Popis produktu

Podrobný popis výrobku Vagisan HydroKrém 50g

Vagisan HydroKrém je bílý vaginální krém s kyselinou mléčnou, zcela bez obsahu hormonů (estrogenů), a může se proto používat společně s hormonální substituční terapií (HRT) či střídat s vaginálními krémy nebo čípky s obsahem hormonů (estrogenů). Díky obsahu kyseliny mléčné má přípravek mírně kyselé pH (pH 4,5) a tím napomáhá udržení přirozeně kyselého prostředí v pochvě. Pravidelné používání Vagisan HydroKrém může zabránit podráždění a zánětům v pochvě i na vnějších intimních partiích způsobeným suchostí. Krém nemá vliv na pohyblivost spermií, a proto se může používat i v době, kdy si žena přeje otěhotnět.

Jak ho používat?

k zavedení do pochvy: Aplikujte 1 × denně nebo méně často (např. 2–3 × týdně) dle individuálních potíží. Aplikátor naplňte do poloviny krémem a poté zaveďte do pochvy, nejlépe před spaním. Během používání se doporučuje nosit slipovou vložku.

ošetření vnějších intimních partií: Krém naneste dle potřeby několikrát denně přímo na sliznice vnějších intimních partií a poševního vchodu. Přípravek lze aplikovat i před pohlavním stykem.

Přípravek mohou používat těhotné a kojící ženy.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek Vagisan HydroKrém by se z preventivních důvodů neměl používat současně s kondomy nebo pesary (latexovými, polyuretanovými, polyizoprenovými), aby nedošlo k případnému snížení jejich pevnosti.

Co obsahuje?

vodu, benzylalkohol, cetearylalkohol, cetyl-palmitát, kyselinu mléčnou, oktyldodekanol, polysorbát 60, laktát sodný, sorbitan-stearát

neobsahuje hormony a parfemaci

Důležité informace

Druh přípravku Zdravotnický prostředek

Pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k jeho bezpečnému používání.

Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!