Popis produktu

Podrobný popis výrobku TRAUMEEL TBL NOB 50

Polykomponentní (vícesložková) homeopatika obsahují několik účinných látek. Jsou určena zejména pro léčbu běžných potíží (rýma, virová onemocnění, stres, poruchy spánku apod.) Obsahují vždy takové látky, které pokrývají širokou řadu potíží objevujících se při dané nemoci a jsou při její léčbě často využívány. V případě výdeje bez lékařského předpisu přípravek používejte podle návodu k použití.

Jak ho užívat?

Obvyklé dávkování přípravku je 3× denně 1 tableta, při akutních potížích můžete užít 1 tabletu každých 15 minut po dobu 2 hodin, poté 3×denně 3 tablety. Tablety užívejte před jídlem, vložte je do úst a nechte volně rozpustit.

Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

Tablety obsahují monohydrát laktosy.
Pokud jste těhotná nebo kojíte, o vhodnosti užívání přípravku se nejprve poraďte s lékařem.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravky s obsahem Echinacey by neměli užívat pacienti s tuberkulózou, leukémií, zánětlivým onemocněniím pojivové tkáně (kolagen), autoimunitním onemocněním, roztroušenou sklerózou, příznaky souvisejícími s AIDS, infekcí HIV nebo jinými virovými onemocněními.

Co obsahuje?

Léčivými látkami jsou 15,0 mg Arnica montana D4; 15,0 mg Calendula officinalis D4; 15,0 mg Hamamelis virginiana D4; 15,0 mg Achillea millefolium D4; 75,0 mg Atropa belladonna D4; 30,0 mg Aconitum napellus D4; 30,0 mg Mercurius solubilis Hahnemanni D8; 30,0 mg Calcii sulfidum D8; 24,0 mg Chamomilla recutita D4; 24,0 mg Symphytum officinalis D8; 6,0 mg Bellis perennis D4; 6,0 mg  Echinacea angustifolia D4; 6,0 mg Echinacea purpurea D4; 3,0 mg Hypericum perforatum D4
pomocné látky: monohydrát laktózy a magnesium-stearát

Důležité informace

Druh přípravku Léčivý přípravek

Jedná se o léčivý přípravek - užívejte jen při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Čtěte pozorně příbalový leták!

Doplňující informace
SÚKL název TRAUMEEL TBL NOB 50
Kód SÚKL 66902
Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!