Popis produktu

Podrobný popis výrobku TRAUMEEL UNG 50G

Traumeel S mast je vícesložkový (polykomponentní) homeopatický léčivý přípravek volně prodejný bez lékařského předpisu. Přípravek používejte podle informací uvedených v příbalovém letáku nebo podle rady lékaře či lékárníka. Traumeel S mast je určena výhradně k vnějšímu použití.

Jak ho používat?

Naneste malé množství přípravku na bolestivá místa. Mast nanášejte v tenké vrstvě pouze na zdravou a neporušenou kůži (bez otevřených ran a poranění). Používejte 2×denně, obvykle ráno a večer. Před prvním použitím propíchněte ústí tuby trnem v šroubovacím uzávěru. Bez porady s lékařem přípravek nepoužívejte déle než 2 týdny.

Přípravek se nesmí dostat do očí a na sliznice.
Pokud jste těhotná nebo kojíte, o vhodnosti užívání přípravku se nejprve poraďte s lékařem.

Dále by Vás mohlo zajímat, že Traumeel S obsahuje cetylstearylalkohol, který může způsobit místní kožní reakce. Pokud se po použití přípravku objeví kožní vyrážka, měli by jste ukončit léčbu a poradit se s lékařem.

Co obsahuje?

Sto gramů masti obsahuje: 1,50 g Arnica montana D4; 0,45 g Calendula officinalis D4; 0,45 g Hamamelis virginiana D4; 0,15 g Echinacea angustifolia D4; 0,15 g Echinacea purpurea D4; 0,15 g Chamomilla recutita D4;  0,09 g Achillea millefolium D4; 0,10 g Symphytum officinale D4; 0,10 g Bellis perennis D4; 0,09 g Hypericum perforatum D6; 0,05 g Aconitum napellus D4; 0,05 g Atropa belladonna D4; 0,04 g Mercurius solubilis Hahnemanni D6; 0,025 g Calcii sulfidum D6
Pomocné látky: emulgující cetylstearylalkohol (typ A), tekutý parafin, bílou vazelínu, alkohol 96%, čištěnou vodu

Důležité informace

Druh přípravku Léčivý přípravek

Jedná se o léčivý přípravek - užívejte jen při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Čtěte pozorně příbalový leták!

Doplňující informace
SÚKL název TRAUMEEL UNG 50G
Kód SÚKL 66908
Farmakoterapeutická skupina Homeopatika
Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Příbalový leták

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!