Popis produktu

Podrobný popis výrobku TRAUMAPLANT UNG 50G

Léčivý přípravek Traumaplant obsahuje koncentrát šťávy vylisované z čerstvě sklizené nati kostivalu s protizánětlivými účinky. Pomáhá při sportovních a úrazových poraněních, pohmožděninách a vymknutí, bolestech svalů a kloubů a špatně se hojících i otevřených ranách. 

Jak ho používat?

Aplikujte potřebné množství masti jednou až několikrát denně na postižené místo. Mast je vhodná i k použití ve formě masťového obvazu. Pokud při poranění nedojde k ústupu obtíží do 3 dnů, přerušte léčbu a poraďte se o další léčbě s lékařem. Bez porady s lékařem nepoužívejte mast déle než 1–2 týdny.

Co obsahuje?

Symphyti peregrini herbae succus 10 g ve 100 g masti. Dále pomocné látky glyceromakrogol-1000-monostearát,, glycerol-monodistearát, oktyldodekanol, isopropyl–myristát, dimetikon, propylenglykol, rozmarýnovou silici, kyselinu sorbovou, kyselinu citronovou, hydroxyethyl-salicylát, tokoferol-alfa-acetát, čištěnou vodu.

Důležité informace

Druh přípravku Léčivý přípravek

Jedná se o léčivý přípravek - užívejte jen při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Čtěte pozorně příbalový leták!

Doplňující informace
SÚKL název TRAUMAPLANT UNG 50G
Kód SÚKL 43979
Farmakoterapeutická skupina Fytofarmakum, antiflogistikum
Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Příbalový leták

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!