Popis produktu

Podrobný popis výrobku Tea Tree Oil 100 % čistý 10ml Dr.Müller

Dr.Müller Tea Tree Oil je nejsilnější přírodní dezinfekce vhodná pro celou rodinu. Tento standardizovaný,  100 % čistý, vysoce kvalitní olej se získává výhradně ze stromu Melaleuca alternifolia speciální šetrnou destilační metodou, která zaručuje jeho vysokou účinnost a jemné charakteristické aroma. Tea Tree olej je již po staletí známý svými antiseptickými účinky. Má schopnost ničit choroboplodné zárodky jako jsou bakterie, viry a plísně a zároveň urychluje hojení, stimuluje imunitní systém pokožky a podporuje její prokrvení. Působí rychle a má dlouhotrvající efekt. Nepálí (neobsahuje alkohol).

Na co se používá?

– k ošetření všech drobných poranění, odřenin, popálenin
– na zánětlivé projevy akné
– na opary, plísně a infekce nehtů nebo bradavice
– svědění při bodnutí hmyzem
– odpuzuje klíšťata

Jak ho používat?

Pomocí vatové tyčinky naneste potřebné množství přípravku na pokožku, vlasy nebo nehty. Přípravek nepolykejte. Zabraňte kontaktu s očima. V případě, že se přípravek dostane do očí, je ihned vypláchněte proudem studené vody a neprodleně vyhledejte lékaře.

Přípravek není vhodný pro děti do 3 let věku.

Dále by Vás mohlo zajímat, že pro výslednou kvalitu výrobků je důležitá zejména kvalita použitého TTO oleje, neboť ne všechny oleje mají vysoký obsah účinných látek (především 4-Terpineolu). Dr. Müller Pharma používá do svých výrobků zásadně nejkvalitnější farmaceutický Tea Tree Oil.

Co obsahuje?

100 % vysoce kvalitního Tea Tree oleje (Melaleuca alternifolia)

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!