Popis produktu

Podrobný popis výrobku Dr.Popov Tea Tree mast 50ml

Bylinným základem Tea Tree masti Dr. Popov je olej z čajovníku australského (Melaleuca alternifolia, anglicky Tea Tree), jehož účinek je v masti zesílen tymiánem. Olej z čajovníku australského (Tea Tree) je znám svými silnými antibakteriálními a protizánětlivými účinky a patří k nejsilnějším přírodním antiseptikům vůbec. Tymián je rovněž znám svým silným antiseptickým působením a umocňuje tak efekt obsaženého Tea Tree oleje. Masťový základ tvoří neškvařené čištěné vepřové sádlo, které se výborně vstřebává do kůže a zároveň je kvalitním nosičem léčivých látek obsažených v bylinách. Navíc je obohacen o pravý včelí vosk, jenž má výborné ochranné a hydratační schopnosti a zvyšuje výslednou kvalitu masti. Dr.Popov Tea Tree mast působí dezinfekčně, a tím čistí pokožku při akné a kožních potížích, je vhodná rovněž k regeneraci pokožky a v neposlední řadě jako masážní přípravek s blahodárným účinkem na pohybové ústrojí.

Použití:
– k péči o rty, např. při oparech
– k péči při plísních nehtů či plísních mezi prsty
– k regeneraci pokožky podrážděné slunečním zářením, při mechanickém podráždění či kožních defektech
– k péči při akné
– jako masážní přípravek (příznivě působí na pohybové ústrojí)

Jak ji používat? 

Mast nanášejte 2 – 3 × denně v tenké vrstvě na předem omytou a dobře osušenou pokožku tak, aby neucpala póry a jemně ji vtírejte 2 – 3 minuty do kůže. Pokožku omyjte pouze čistou vodou, bez mýdla.

Dále by Vás mohlo zajímat, že Tea Tree mast neobsahuje konzervanty ani umělá barviva. Správná aplikace masti pomáhá zvyšovat její následný účinek.

Co obsahuje?

vepřové sádlo (adeps suillus), včelí vosk (cera alba), Tea Tree Oil (Melaleuca Alternifolia leaf oil), tymián obecný (Thymus Vulgaris flower/leaf oil)

 

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!