Popis produktu

Podrobný popis výrobku Tasectan DUO Kids 12 sáčků

Zdravotnický prostředek Tasectan Duo Kids představuje rychlé řešení průjmu. Díky synergicky působící (vzájemně se umocňující) kombinaci tanátu želatiny a tyndalizovaných mléčných bakterií obnovuje přirozenou střevní mikroflóru i přirozenou funkci střev. Tanát želatiny vytváří ve střevě ochranný film, který chrání střevní stěny a další orgány před toxiny, neutralizuje zánětlivé procesy ve střevě a zároveň podporuje rychlejší odchod škodlivých látek z těla. Tyndalizovaná probiotika (mléčné bakterie) obnovují epiteliální bariéru, brání přilnutí (adhezi) a přerůstání patogenních kmenů a naopak podporují obnovu přirozené střevní mikroflóry (mikrobioty). Přípravek je účinný již během 12 hodin bez ohledu na původ průjmu a je dobře přijímaný i nejmenšími dětmi díky své chuti.

Určen k: prevenci i léčbě průjmu různého původu, včetně cestovatelského

Vhodný pro: děti již od narození do 14 let věku

Jak ho užívat?

děti do 3 let: 1 sáček každých 6 hodin až do vymizení příznaků
děti od 3 – 14 let: 1 - 2 sáčky každých 6 hodin až do vymizení příznaků

Obsah sáčku přimíchejte podle věku dítěte do malého množství kojeneckého mléka, polotekuté stravy či nápoje (jogurtu, přesnídávky, banánu,... ) a dohlédněte, aby díte celé toto množství snědlo či vypilo.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek Tasectan Duo Kids je bezpečný a přírodního původu.

Co obsahuje?

tanát želatiny 250 mg, tyndalizované bakterie* 12 mg (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus casei, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum, Streptococcus Thermophilus)

* celkové množství bakteriálních kmenů v Tasectan Duo (12 mg) je 1,68 miliard

Důležité informace

Druh přípravku Zdravotnický prostředek
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!