Popis produktu

Podrobný popis výrobku Systane Ultra Zvlhčující oční kapky 10ml

Zvlhčující oční kapky Systane Ultra obnovují vodnou a mucinovou vrstvu slzného filmu, díky čemuž poskytují okamžitou a dlouhotrvající úlevu suchým, podrážděným, zarudlým a bolavým očím. Po aplikaci vytváří na povrchu oka tenkou ochtannou vrstvu, která brání opětovnému vysychání očí a zamezuje jejich podráždění vlivy okolního prostředí, jako jsou smog, vítr, prach, pyl nebo suchý a klimatizovaný vzduch. Systane Ultra jsou určeny jako přípravek první volby pro samoléčbu v případech, kdy se obtíže postupně rozvíjí v průběhu celého dne a večer jsou nejintenzivnější. Přinášejí okamžitou a dlouhodobou úlevu při běžných obtížích syndromu suchého oka. Vhodné i pro aplikaci přes nasazené kontaktní čočky.

Jak je používat?

Vkápněte do oka dle potřeby 1 - 2 kapky, kdykoli během dne. Kapátkem se nedotýkejte oka ani jeho okolí. Po kápnutí několikrát zamrkejte. Po použití kapek lahvičku ihned znovu zavřete. Pokud používáte současně více druhů očních kapek a/ nebo oční mast, dodržujte odstup mezi aplikacemi 5 - 10 minut, přičemž nejdříve se aplikují kapky, poté masti. Z hygienických důvodů by jedno balení měla používat pouze jedna osoba. Kapky spotřebujte do 6 měsíců od otevření lahvičky.

Kapky můžete kapat přes nasazené kontaktní čočky.

Dále by Vás mohlo zajímat, že v nabídce jsou také oční kapky Systane Ultra UD bez konzervačních látek, které je možné používat mimo dobu nošení kontaktních čoček.

Co obsahují?

aktivní zvlhčující látky: 0,4 % polyetylenglykol 400, 0,3 % propylenglykol
pomocné látky: hydroxypropyl guar, aminometylpropanol, kyselina boritá, konzervační látka Polyquad® (polyquaternium-1) 0,001%, čištěná voda, chlorid draselný, chlorid sodný, sorbitol

Důležité informace

Druh přípravku Zdravotnický prostředek
Na co to je?

Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!