Popis produktu

Podrobný popis výrobku SymbioLac sirup Generica 100ml

Doplněk stravy Generica SymbioLac je vyroben z přírodních surovin, působí přirozeně, není návykový a může se užívat dlouhodobě. Obsahuje koncentrovanou šťávu ze švestek a fíků, rozpustnou vlákninu, fenyklovou a mátovou silici. Rozpustná kukuřičná vláknina obsažená v sirupu je živinou pro mikrobiální flóru v trávicím traktu, díky čemuž nedochází k nadměrné fermentaci v tenkém střevě, která by mohla zapříčinit plynatost, bolesti břicha nebo průjem. Fíky pomáhají udržovat normální střevní mikrobiální rovnováhu, přispívají k udržení normální funkce střev. Fenyklová a mátová silice podporují trávení.

Jak ho užívat?

Děti od 3 let: 10 ml sirupu 1 × denně (1 polévková lžíce)
Děti od 12 let a těhotné ženy: 20 ml sirupu 1 × denně (2 polévkové lžíce)
Dospělí: 30 ml sirupu 1 × denně (3 polévkové lžíce)

Sirup se doporučuje užívat nalačno (tzn. alespoň ½ hodiny před jídlem nebo alespoň 2 hodiny po jídle), nejlépe večer a je třeba ho zapít dostatečným množstvím vody.

Co obsahuje?

Třicet mililitrů (30 ml) sirupu obsahuje koncentrovanou šťávu ze švestek (Prunus domestica) 15 g, kukuřičnou vlákninu 9 g, koncentrovanou šťávu z fíků (Ficus carica) 6 g, fenyklovou silici 2,25 mg, mátovou silici 2,25 mg a dále pomocné látky: čištěnou vodu, sorban draselný (konzervační látka).

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 1 320,00 Kč / 1 litr
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!