Sleva 8%Doprava zdarma
Popis produktu

Podrobný popis výrobku NatureVia Vitamin D3-Efekt 1000 IU tbl.90

Doplněk stravy Swiss NatureVia Vitamin D3-Efekt 1000 I.U. obsahuje vitamin D, který má v těle vliv na vstřebávání a využití vápníku a fosforu z potravy, podporuje normální dělení buněk, je důležitý pro podporu kostí a zubů, ale také pro udržení normální funkce imunitního systému a normální činnosti svalů. Swiss NatureVia Vitamin D3-Efekt 1000 I.U. je vhodným doplňkem stravy pro všechny osoby během zimních měsíců nebo s omezeným pobytem na slunci, pro ženy po menopauze, seniory, těhotné a kojící ženy, osoby s nadváhou a pro obyvatele oblastí s inverzí a smogem.

Jak ho užívat?

Dospělí užívají 1 tabletu denně, s jídlem a dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Dále by Vás mohlo zajímat, že množství vitaminu D3 v denní dávce (1tbl = 1000 I.U. = 25 µg) je v souladu s nejnovějším vědeckým doporučením. Přípravek Swiss NatureViaVitamin D3-Efekt 1000 I.U. neobsahuje žádné chemické konzervační látky ani syntetická barviva, mléčné a pšeničné produkty, kvasinky ani cukr.

Co obsahuje?

Jedna tableta obsahuje vitamin D25 μg / 1000I.U. (500 % DRHP*) a dále pomocné látky: fosforečnan vápenatý, stearát hořečnatý, mikrokrystalickou celulózu (plnidlo).

* DRHP - denní referenční hodnota příjmu

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 1,36 Kč / 1 kus(tbl)
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!