Popis produktu

Podrobný popis výrobku Swiss NatureVia UroPerfect Manóza Rapid 10 sáčků

Doplněk stravy Swiss NatureVia UroPerfect Manóza Rapid obsahuje vysoce koncentrovanou D-manózu, extrakt z kanadských brusinek, zlatobýl obecný a vitamin D3. D-manóza je jednoduchý cukr, který se přirozeně vyskytuje v organismu. V těle nevstřebává, prochází v nezměněné formě až do močového ústrojí, odkud je spolu s dalšími látkami močí vyloučena. Spolu s dostatečným pitným režimem napomáhá vyplavování uropatogenních bakterií. Koncentrovaný extrakt nejvyšší kvality Cran-Max® se získává z celých plodů kanadských brusinek (Vaccinium macrocarpon, Klikva velkoplodá), které jsou bohatým zdrojem přírodních látek s fyziologickým účinkem, např. proantokyanidinů (PAC), organických kyselin, vitaminů a minerálů. Speciální technologie umožňuje postupné uvolňování aktivních látek (až 16 hodin), důležité pro jejich dokonalé vstřebání a prodloužené působení hlavně přes noc. Zlatobýl obecný (Solidago virgaurea) udržuje správnou funkci močového měchýře a dolních močových cest, přispívá ke zvýšení vylučování moči a tím pomáhá k vyplachování močových cest. Vitamin D přispívá ke správné funkci imunitního systému.

Kdy ho užívat?

  • pocity nepohodlí (pálení, řezání) při močení

Pro koho je určen: pro dospělé a děti od 3 let věku

Jak ho užívat?

Obsah sáčku nasypte do sklenice studené nebo teplé vody, promíchejte dokud se prášek nerozpustí a vypijte. Během dne dbejte na dostatečný příjem tekutin. Přípravek začněte užívat, jakmile se objeví první pocity nepohodlí při močení podle následujícího schématu:

rychlý režim: 1. a 2. den užívejte 3 × denně 1 sáček, ráno, v poledne a před spaním
                       3. a 4. den užívejte 2 × denně 1 sáček, ráno a večer před spaním

dlouhodobé užívání: užívejte 1 sáček 1 × denně, večer před spaním

režim sex: užívejte 1 sáček 1 hodinu po styku

Přípravek není určen pro děti do 3 let věku. Děti od 3 do 6 let mohou přípravek užívat v poloviční dávce. Těhotné a kojící ženy přípravek mohou užívat.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek neobsahuje lepek, mléko, laktózu ani umělá sladidla. Přípravek Swiss NatureVia UroPerfect Manóza Rapid obsahuje Cran-Max®, registrovanou ochrannou známku Bio-Nutra™ Technologies a je licencovaný U.S. patentem: 6,231,866 & 6,440, 467.

Co obsahuje?

Jeden sáček obsahuje D-Manózu 2000 mg, Cran-Max® standardizovaný brusinkový extrakt (34:1, odpovídá18 mg PAC) 250 mg, Zlatobýl obecný (Solidago virgaurea extrakt z nati 10:1) 20 mg, vitamin D3 40 IU ( 20% DRHP*) a dále pomocné látky: regulátor kyselosti (kyselina citronová), protispékavá látka (oxid křemičitý), aroma (brusinka).

* DRHP – denní referenční hodnoty příjmu

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 654,17 Kč / 100 g
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!