Popis produktu

Podrobný popis výrobku Swiss NatureVia PerfectDay cps.60

Doplněk stravy Swiss NatureVia PerfectDay obsahuje výtažky z ploštičníku lékařského, sójových bobů, drmku a chmele s vysokým podílem účinných složek, které pomáhají ženám ulevit od příznaků menopauzy, navíc je obohacen o vitamin D pro podporu udržení pevných kostí. Ploštičník (Cimicifuga racemosa) pomáhá snížit počet a trvání návalů horka a pocení. Drmek (Vitex Agnus castus) přispívá k hormonální rovnováze ženy během klimakteria, chmel (Humulus lupulus) má uklidňující účinky a přispívá k dobrému spánku. Patentovaný sojový extrakt Novasoy® dodává vysoké množství rostlinných izoflavonů (tzv.fytoestrogeny), které se svou chemickou strukturou podobají ženským pohlavním hormonům estrogenům. V průběhu menopauzy (klimakteria) dochází u žen k poklesu hladiny těchto pohlavních hormonů, což vede k řadě změn v organizmu, včetně nepříjemných doprovodných příznaků, jakými jsou například náhlé návaly horka a pocení, změny nálad, únava, podrážděnost či nižší výkonost. Přípravek Swiss NatureVia PerfectDay pomáhá zmírňovat doprovodné příznaky menopauzy. Lze užívat dlouhodobě. Nemá vliv na tkáň prsu a dělohy.

Jak ho užívat?

Užívejte 1 kapsli denně, nejlépe večer. Kapsli spolkněte celou a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek můžete užívat dlouhodobě.

Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek Swiss NatureVia PerfectDay nemá vliv na tkáň prsu a dělohy. Pokud máte podezření na jaterní onemocnění, přípravek neužívejte a vyhledejte lékaře.

Co obsahuje?

Jedna kapsle obsahuje Ploštičník hroznatý (Cimicifuga racemosa extract z oddenku) 40 mg, Novasoy® extrakt ze sojových bobů (Glycine max, obsahuje 40 mg izoflavonů) 100 mg, Drmek obecný (Vitex Agnus castus extrakt z plodů) 2000 mg, Chmel otáčivý (Humulus lupulus extrakt ze šištic) 480 mg, vitamin D3 5 µg (100 % DRHP*) a dále pomocné látky: protispékavé látky (mikrokrystalická celulóza, stearát hořečnatý, hydroxypropyl methylcelulóza),

* DRHP – % denní referenční hodnoty příjmu

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 1 122,22 Kč / 100 g
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!