Popis produktu

Podrobný popis výrobku Swiss NatureVia Omega 3 One a Day cps.60

Doplněk stravy Swiss NatureVia Omega 3 One a Day obsahuje vysoce čištěný olej z volně žijících ančoviček z ekologicky čistých oblastí Peru, který je obzvláště bohatým zdrojem omega-3 mastných kyselin s dlouhým řetězcem - kyseliny eikosapentaenové (EPA) a kyseliny dokosahexaenové (DHA). Kyselina eikosapentaenová (EPA) a kyselina dokosahexaenová (DHA) přispívají k normální činnosti srdce, DHA navíc přispívá k udržení normální činnosti mozku a k udržení normálního stavu zraku. Těchto příznivých účinků na organismus se dosáhne při denním příjmu 250 mg EPA a DHA do organismu (toto množství je obsaženo v 1 kapsli přípravku).

Jak ho užívat?

Užívejte 1 kapsli denně, po jídle. V případě potřeby můžete dávkování zvýšit až na 3 kapsle denně. Kapsli spolkněte vcelku a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Přípravek je vhodný pro těhotné a kojící ženy.

Dále by Vás mohlo zajímat, že 1 kapsle přípravku Swiss NatureVia Omega 3 One a Day obsahuje 2× více EPA/DHA* než v kapsli s běžným rybím olejem. Obsah těžkých kovů a toxinů hluboko pod regulačními limity.

Co obsahuje?

Jedna kapsle obsahuje rybí olej s obsahem omega-3 nenasycených mastných kyselin 1000 mg, z toho EPA 360 mg, DHA 270 mg (celkem omega -3 mastných kyselin min 700 mg) a dále pomocné látky: antioxidant (vitamin E:d-alpha tocopherol), želatinu, glycerin.

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!