Popis produktu

Podrobný popis výrobku Swiss NatureVia Laktobacily 5 cps.120

Swiss NatureVia Laktobacily 5 obsahují v jedné kapsli minimálně 6 miliard pěti kmenů laktobacilů a bifidobakterií lidského původu, které se přirozeně vyskytují v trávicím a urogenitálním ústrojí člověka. Speciální výrobní proces podstatně zvyšuje odolnost, stabilitu a životnost probiotických bakterií a chrání je během průchodu trávicím ústrojím až do střev, kde plní svou přirozenou funkci. Přirozená střevní mikroflóra může být narušena například při užívání antibiotik, změnách prostředí nebo výživy, při narušení rovnováhy mezi příznivými a škodlivými střevními bakteriemi. Swiss NatureVia Laktobacily 5 obsahují vysoké množství bifidobakterií (25%), jejichž množství v tlustém střevě s rostoucím věkem klesá. Vhodné pro všechny věkové kategorie.

Jak je užívat?

Užívejte 1–2 kapsle denně, zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Při současném užívání s antibiotiky je vhodné dodržovat mezi podáním jednotlivých přípravků alespoň 2–hodinový odstup. V užívání se doporučuje pokračovat ještě 1 týden až 10 dní po dobrání antibiotik. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Přípravek není určen pro děti do 3 let.

Dále by Vás mohlo zajímat, že kapsle přípravku Swiss Laktobacily 5 jsou rostlinného původu, bez obsahu hovězí želatiny a jsou proto vhodné i pro vegetariány. Bez lepku. Přípravek není třeba uchovávat v chladu (kapsle jsou termostabilní).

Co obsahuje?

Jedna kapsle obsahuje 6miliard CFU* probiotických bakterií: Lactobacillus rhamnosus 55 %, Bifidobacterium breve 20 %, Lactobacillus casei 15 %, Lactobacillus acidophilus 5 %, Bifidobacterium longum 5 % a dále pomocné látky: maltodextrin, rostlinnou kapsli (hypromeloza), stearát hořečnatý, oxid křemičitý, kyselinu askorbovou, (bakteriální kultury obsahují kryoprotektanty - odtučněné mléko, sacharóza,  agar-sójový bujon).

*CFU - počet živých probiotických mikroorganismů (colony-forming unit) na konci doby trvanlivosti, při výrobě je plněno až 300% tohoto množství (až 18 miliard CFU/1cps)

Důležité informace

Druh přípravku Doplněk stravy
Doplňující informace
Měrná cena 1 216,67 Kč / 100 g
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!