Popis produktu

Podrobný popis výrobku Supradyn CO Q10 Energy tbl.70+20

Supradyn CoQ10 Energy obsahuje kombinaci 13 vitaminů (vitaminy B-komplexu, vitamin A, C, D, E, K), 10 minerálů a stopových prvků (minerály Mg a Ca, stopové prvky Cr, I, Cu, Mn, Mo, Se, Zn, Fe) a koenzymu Q10. Vitaminy skupiny B přispívají k normálnímu energetickému metabolismu, snižují míru únavy a vyčerpání a podporují normální činnost nervové soustavy. Vitamin C podporuje normální funkci imunitního systému, snižuje míru únavy a vyčerpání a chrání buňky před působením volných radikálů. Vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu z potravy. Vitamin K je důležitý pro udržení zdravých kostí a má vliv na krevní srážlivost. Hořčík a vápník přispívají k normálnímu energetickému metabolismu, mají vliv na udržení zdravých kostí a zubů a přispívají k normální činnosti svalů. Doplnění vitaminů a minerálů Vám může pomoci udržet potřebnou energii po celý den při aktivním a náročném životním stylu, při sportovních výkonech, ve vyšším věku, v hektickém období nebo pokud dodržujete speciální jídelníček.

Jak ho užívat?

Užívejte 1 tabletu denně, nejlépe během jídla a zapijte dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Není určeno pro děti do 12 let.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek obsahuje fenylalanin a je proto nevhodný pro pacienty nemocné fenylketonurií. Neobsahuje laktózu.

Co obsahuje?

vitamin A, vitamin B1, vitamin B2, niacin, kyselina pantotenová, vitamin B6, biotin, kyselina listová, vitamin B12, vitamin C, vitamin D, vitamin E, vitamin K, hořčík, vápník, chrom, jód, měď, mangan, molybden, selen, zinek, železo, koenzym Q10 

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 4,60 Kč / 1 kus(tbl)
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!