Popis produktu

Podrobný popis výrobku Sunar Premium 4 600g - nový

Batolecí mléko Sunar Premium 4 je přizpůsobeno speciálním potřebám batolat, proto obsahuje více důležitých živin než kravské mléko. Nová, vylepšená receptura díky regulovanému obsahu bílkovin nezatěžuje ledviny dětí v útlém věku. Po vzoru mateřského mléka obsahuje kombinaci vitaminů a minerálních látek pro bezproblémový růst a vývoj. Vitaminy A, C, D a železo podporují správnou činnost imunitního systému, vitamin D a vápník jsou důležité pro zdravý růst kostí a zubů. Kyselina dokosahexaenová (DHA, omega-3 nenasycená mastná kyselina) je důležitá pro rozvoj mozku. Mléčný tuk je zdrojem energie, obsahuje řadu bioaktivních látek, je důležitý pro vstřebávání vitaminů A, D, E a K a dodává mléku lahodnou mléčnou chuť. Prebiotická vláknina GOS (galaktooligosacharidy) podporuje přirozenou střevní mikroflóru a tím přispívá ke spokojenému bříšku. Sunar Premium 4 má být součástí smíšené stravy a nesmí být používán jako náhrada mateřského mléka během prvních 6 měsíců života. Není vhodný pro děti do 1 roku.

Pro koho je určeno: pro děti od ukončeného 24. měsíce věku

Jak ho připravit?

Nejprve vyvařte kojeneckou láhev a savičku. Do takto připravené lahvičky nalijte předepsané množství převařené kojenecké vody, zchladlé na požadovanou teplotu, vsypte obsah sáčku, uzavřete láhev a směs důkladně protřepejte. Ověřte teplotu mléčné směsi jejím kápnutím na vnitřní stranu zápěstí, až poté podávejte dítěti. K odměření přesného množství prášku používejte pouze přiloženou odměrku. Připravenou porci spotřebujte do 2 hodin. Nespotřebovanou porci dále neuchovávejte a znovu nepodávejte.

 Věk dítěte Počet mléčných porcí na den (24 hod) Počet zarovnaných odměrek* na 1 dávku Voda na 1 dávku Výsledné množství mléka z 1 dávky
 24 – 36  měsíců 1 – 2 × 165 – 330 ml 5 150 ml 165 ml

* zarovnaná odměrka = 4,4 g prášku

Dále by Vás mohlo zajímat, že mléčná výživa Sunar Premium neobsahuje přidané cukry, pouze mléčný cukr laktózu. Bez palmového oleje.

Co obsahuje?

odtučněné mléko, laktózu (z mléka), maltodextrin, smetanua (obsahuje mléčný tuk), slunečnicový olej, řepkový olej, koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), kokosový olej, vápenaté soli kyseliny fosforečné, citronan draselný, uhličitan vápenatý, chlorid hořečnatý, chlorid sodný, rybí olej, emulgátor (sójový lecitin), L-askorbát sodný, cholin chlorid, síran železnatý, L-askorbyl-6-palmitát, inositol, síran zinečnatý, L-karnitin, D-α-tokoferol, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, síran měďnatý, retinyl palmitát, thiamin-hydrochlorid, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, jodid draselný, seleničitan sodný, kyselinu listovou, fytomenadion, cholekalciferol, D-biotin, síran manganatý, kyanokobalamin

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 433,33 Kč / 1 kg
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!