Popis produktu

Podrobný popis výrobku Sensodyne True White Mint + zubní kartáček SOFT

Zubní pasta Sensodyne True White je 10× méně abrazivní k zubní sklovině než jiné bělicí pasty a patří mezi nejméně abrazivní zubní pasty v rámci značky Sensodyne. Díky obsahu aktivních složek chemicky odstraňuje nežádoucí skvrny na zubech. Při čištění zubů 2× denně přináší klinicky prokázanou úlevu citlivým zubům, pomáhá obnovit jejich přirozenou barvu a zanechává ochrannou vrstvu, která pomáhá zabránit vzniku nových skvrn. Dostupná ve dvou oblíbených mátových příchutích Mint a Extra Fresh.

Jak ji používat?

Používejte k čištění zubů 2× denně. Naneste zubní pastu o velikosti zrnka hrachu na zubní kartáček a jemnými krouživými pohyby pečlivě čistěte zuby po dobu 2 - 3 minut. Poté vypláchněte ústa vodou.

Přípravek není vhodný pro děti do 12 let, pokud neurčí lékař jinak.

Dále by Vás mohlo zajímat, že pod ochrannou vrstvou skloviny se nachází dentin (zubovina), porézní materiál složený z miliónu dentinových kanálků. K obnažení zuboviny může dojít v důsledku ústupu dásní nebo postupným ztenčením skloviny, případně může jít o kombinaci obou příčin. Obnažená zubovina (dentin) je citlivým a zranitelným místem zubu a bývá zdrojem občasných záchvatů ostré, bodavé bolesti.

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!