Popis produktu

Podrobný popis výrobku Sensodyne Sensitivity&Gum ZP 75ml

Sensodyne Sensitivity&Gum je zubní pasta s klinicky ověřeným účinkem, speciálně vyvinutá pro úlevu od bolesti citlivých zubů a péči o dásně. Při pravidelném čištění zubů 2 × denně odstraňuje skvrny a leští povrch zubů, přináší dlouhotrvající úlevu pro citlivé zuby, pomáhá zlepšit zdraví dásní a současně poskytuje všechny výhody běžné zubní pasty (chrání před vznikem zubního kazu, osvěžuje dech).

Jak ji používat?

Používejte k čištění zubů 2× denně. Naneste zubní pastu o velikosti zrnka hrachu na zubní kartáček a jemnými krouživými pohyby pečlivě čistěte zuby po dobu 2 - 3 minut. Poté vypláchněte ústa vodou.

Přípravek není určen pro děti do 12 let věku, pokud neurčí lékař jinak.

Dále by Vás mohlo zajímat, že pod ochrannou vrstvou skloviny se nachází dentin (zubovina), porézní materiál složený z miliónu dentinových kanálků. K obnažení zuboviny může dojít v důsledku ústupu dásní nebo postupným ztenčením skloviny, případně může jít o kombinaci obou příčin. Obnažená zubovina (dentin) je citlivým a zranitelným místem zubu a bývá zdrojem občasných záchvatů ostré, bodavé bolesti.

Co obsahuje?

glyercine, PEG-8, hydrated silica, pentasodium triphosphate, aroma, sodium lauryl sulfate, titanium dioxide, carbomer, stannuous fluoride, cocamidopropyl betaine, sodium saccharin, sodium fluoride, limonene. Contains stannuous fluoride 0.454% w/w, sodium fluoride 0.0721% w/w (1450 ppm fluoride).

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!