Popis produktu

Podrobný popis výrobku Seni San Síťové kalhotky Extra Large 2 ks

Elastické síťované kalhotky San Seni jsou určeny pro fixaci anatomických plen San Seni, San Seni Alvi, větších velikostí inkontinenčních vložek Seni Lady a absorpčních vložek Seni V. Kalhotky mají boční švy na vnější straně a měkké manžety z mikrovlákna, čímž chrání pokožku na bocích před podrážděním a otlačením. Pro minimalizaci rizika alergických reakcí neobsahují latex. Kalhotky lze používat opakovaně. Obvod boků 90 - 130 cm. Vhodné pro I. a II. stupeň inkontinence.

Jak je používat?

Kalhotky natáhněte na tělo místo spodního prádla a umístěte do nich vložnou plenu tak, aby byla na těle dobře zafixována. V případě potřeby lze kalhotky vyprat.

Dále by Vás mohlo zajímat, že jako inkontinece moči se označuje samovolný únik moči z močové trubice, který člověk nedokáže regulovat. Tyto obtíže postihují muže, ženy i děti v jakémkoli věku a v různé míře, od lehkého až po těžký únik moči. Při péči o inkontinentní pacienty je důležité věnovat pozornost také pokožce intimních paartií. Nabídku doplňkové péče naleznete v kategorii Kosmetika - Doplňková péče v inkontinenci.

Kalhotky nepoužívejte samostatně, bez vložných plen či vložek při močové inkontinenci nebo řídké stolici!

Důležité informace

Druh přípravku Zdravotnický prostředek
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!