Popis produktu

Podrobný popis výrobku SEDALIA SIR 1X200ML

Polykomponentní (vícesložková) homeopatika obsahují několik účinných látek. Jsou určena zejména pro léčbu běžných potíží (rýma, virová onemocnění, stres, poruchy spánku apod.) Obsahují vždy takové látky, které pokrývají širokou řadu potíží objevujících se při dané nemoci a jsou při její léčbě často využívány. Všechny polykomponenty jsou v lékárnách dostupné i bez lékařského receptu, jsou proto vhodné také pro samoléčbu, jako součást domácí lékárničky pro celou rodinu.

Jak ho užívat?

Obvyklé dávkování přípravku je 5 ml sirupu 2x denně (ráno a večer). Pro odměření uvedené dávky použijte přiloženou odměrku. Přípravek je určen pro děti starší 1 roku. Nepodávejte dětem mladším 30 měsíců bez porady s lékařem. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

Sirup obsahuje sacharózu a pouze malé množství ethanolu (alkohol), méně než 100 mg v jedné dávce.
Pokud jste těhotná nebo kojíte, o vhodnosti užívání přípravku se nejprve poraďte s lékařem.

Dále by Vás mohlo zajímat, že česká legislativa u homeopatických léčivých přípravků neumožňuje uvádění tradičního způsobu použití na příbalové informaci, je proto třeba řídit se vždy doporučením odborníka, lékaře homeopata nebo lékárníka.

Co obsahuje?

Sto gramů sirupu obsahuje 1,5 g Chamomilla recutita 9CH; 1,5 g Gelsemium 9CH; 1,5 g Hyoscyamus niger 9CH; 1,5 g Kalium bromatum 9CH; 1,5 g Passiflora incarnata 3DH; 1,5 g Datura stramonium 9CH
pomocné látky: sacharózu, ethanol 96 %, kyselinu benzoovou, karamel a čištěnou vodu.

Obsah ethanolu 0,4 % (V/V)

Důležité informace

Druh přípravku Léčivý přípravek

Jedná se o léčivý přípravek - užívejte jen při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Čtěte pozorně příbalový leták!

Doplňující informace
SÚKL název SEDALIA SIR 1X200ML
Kód SÚKL 47750
Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!