Popis produktu

Podrobný popis výrobku Salus Floradix tablety 84ks

Železo v organismu přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu a tím přispívá k transferu kyslíku do tkání a ke snižování únavy. Rovněž přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím, k normální funkci imunitního systému, podílí se na procesu dělení buněk, přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. Vitamíny skupiny B přispívají k normálnímu energetickému metabolismu, ke snižování míry únavy a vyčerpání. Vitamín C pomáhá vstřebávání železa a také přispívá k normální funkci imunitního systému. Floradix je doplněk stravy vhodný pro děti v období růstu, pro dospívající, pro ženy v období menstruace, pro těhotné a kojící ženy, pro seniory a rekonvalescenty, ale také pro vegetariány, pro něž jsou přípravky s obsahem železa prakticky jediným zdrojem této nepostradatelné látky.

Jak ho užívat?

Užívejte 2× denně 1 tabletu, přibližně 30 minut před jídlem. Tablety spolkněte a zapijte dostatečným množstvím vody.

Dále by Vás mohlo zajímat, že Floradix obsahuje železo v dobře biologicky dostupné organické formě. Díky tomu je jen velmi malá část obsaženého železa vyloučena zažívacím traktem, čímž se snižuje riziko případných nežádoucích účinků jako je žaludeční nevolnost a zácpa.

Co obsahuje?

extrakt z kvasnic, extrakt ze sušené směsi (17,4 %) ze: špenátového listu (Spinacia leracea), kopřivového listu (Urtica dioica), plodu fenyklu (Foeniculum vulgare), mrkvového kořene (Daucus carota), zeměžluče (Centaurium erythraea), vitamin B1, vitamin B2, vitamin B6, vitamin B12, kyselina listová, glukonan železnatý, šípkový extrakt (4 %) (Rosa canina), vitamin C (kyselina L-askorbová), niacin (nikotinamid), objemové činidlo (celulóza), protispékavá látka (talek, oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin), lešticí látka (šelak), rýžový škrob, emulgátor (polysorbát 80)

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 4,05 Kč / 1 kus(tbl)
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!