Popis produktu

Podrobný popis výrobku Salus Floradix 250ml

Floradix® Železo+ je přípravek z přírodních surovin k doplnění železa, doplněný o vitamíny B1, B2, B6, B12 a vitamín C. Železo přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu a tím přispívá k transferu kyslíku do tkání a ke snižování únavy. Rovněž přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím, k normální funkci imunitního systému, podílí se na procesu dělení buněk, přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. Dobrou vstřebatelnost zajišťuje tekutá forma glukonátu železnatého. Vitamíny skupiny B přispívají k normálnímu energetickému metabolismu, ke snižování míry únavy a vyčerpání. Vitamín C pomáhá vstřebávání železa a také přispívá k normální funkci imunitního systému. Med a výtažky z bylin působí pozitivně na organismus, ovocné šťávy zajištující příjemnou chuť bez rizika zácpy a zažívacích potíží. Floradix® Železo+ je vhodné pro dospívající, nastávající a čerstvé maminky, ženy v produktivním věku, vegetariány, pro dárce krve, při menstruaci a špatném krevním obrazu. Neobsahuje alkohol, lepek, laktózu, konzervační látky, barviva ani syntetické přídatné látky.

Jak ho užívat?

Dospělí a děti od 12 let:  2× denně 10 ml.
Děti 6 - 11 let: 1× denně 10 ml.
Děti 3 až 5 let: 1× denně 5 ml.

Přípravek užívejte vždy ráno a večer, 30 minut před jídlem. Neužívejte současně s jídlem ani spolu s kávou nebo černým čajem, aby nedošlo k možnému snížení účinku přípravku.

Dále by Vás mohlo zajímat, že Salus Floradix Železo+ neobsahuje konzervační látky ani barviva a proto je nutné jej po otevření uchovávat v ledničce a spotřebovat do 4 týdnů od otevření.

Co obsahuje?

železo ve formě glukonátu železnatého, vitamín C, vitamín B1, vitamín B2, vitamín B6, vitamín B12, bylinné extrakty (extrakty z kořene mrkve, listu kopřivy, listu špenátu, kořene pýru plazivého, fenyklu, mořské hnědé řasy a květu ibišku), koncentráty ovocných džusů (hrušky, hroznového vína, černého rybízu, ostružin, višní, pomerančů, řepy, citronu, svatojánského chleba a jablka), vodný extrakt z kvasnic, med, extrakt růže šípkové, extrakt z pšeničných klíčků, vodu

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 1 232,00 Kč / 1 litr
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!