Ušetříte 45 Kč
Popis produktu

Podrobný popis výrobku RINOGERMINA nosní biologická bariéra 10ml

Rinogermina nosní biologická bariéra obsahuje kombinaci dvou vybraných kmenů probiotických bakterií (Streptococcus salivarius 24SMBc, Streptococcus oralis 89a), jež mají výjimečnou schopnost silně přilnout k nosní sliznici (adheze) a rychle se rozmnožovat, čímž vytvářejí konkurenční prostředí a bariéru proti nežádoucím (patogenním ) bakteriím vdechovaným ze vzduchu, omezují jejich schopnost usídlit se na sliznici, pomnožit se a způsobit tak zánětlivou infekci. Součástí přípravku jsou rovněž látky pro zvýšení tekutosti hlenu, které urychlí uvolnění a vyčištění nosu. Po aplikaci tak přípravek čistí nos od hlenu a choroboplodných zárodků a zároveň usnadňuje uchycení probiotických bakterií. Rinogermina aktivně působí na třech úrovních: vytváří biologickou bariéru; vyvíjí konkurenční „boj“ o životní prostor; obnovuje správnou mikroflóru. Vhodné pro dospělé a děti k léčbě a prevenci zánětů středního ucha, vedlejších nosních dutin, nosohltanu a mandlí. Zdravotnický prostředek.

Jak ji používat?

Aplikujte 2 × denně 2 vstřiky do každé nosní dírky po dobu 7 po sobě následujících dní. Tento cyklus opakujte 1 × měsíčně po dobu 3 měsíců nebo podle doporučení lékaře. Před každým použitím přípravek dobře protřepejte. Nepoužívejte déle než 7 dní od data první aplikace. Balení používejte pouze pro jednoho pacienta. Přípravek jednoduše připravíte smícháním prášku s roztokem dle návodu v příbalovém letáku. Pro zachování účinnosti přípravku je nutné dodržovat správné pokyny pro uchovávání – nerozbalený přípravek skladujte v chladu při teplotě do 15 °C a po smíchání skladujte v chladničce při teplotě 4 °C.

Dále by Vás mohlo zajímat, že je klinicky potvrzeno, že Rinogermina redukuje počet epizod u pacientů s opakovanými infekcemi horních cest dýchacích až o 70 %.

Co obsahuje?

Streptococcus salivarius 24SMBc, Streptococcus oralis 89a

Důležité informace

Druh přípravku Zdravotnický prostředek

Pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k jeho bezpečnému používání.

Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!