Popis produktu

Podrobný popis výrobku Favea Riboflavin s postupným uvolňováním tbl.30

Doplněk stravy Favea Riboflavin obsahuje vitamin B2 (Riboflavin) ve formě tablet s postupným uvolňováním, které umožní organismu efektivně využít podanou dávku postupně v průběhu dvanácti hodin. Vitamin B2 (riboflavin) přispívá k zachování zdravých sliznic, k udržení dobrého zraku a zdravé pokožky, napomáhá ke správné látkové výměně železa a tím k udržení zdravých červených krvinek, je důležitý pro správné fungování nervového systému, přispívá ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie a ke snížení vyčerpání a únavy. Favea Riboflavin je vhodný pro doplnění denní dávky vitaminu B2.

Pro koho je určen:  pro dospělé, děti od 3 let věku

Jak ho užívat?

Užívejte 1 × denně 1 tabletu. Tabletu spolkněte a zapijte dostatečným množstvím tekutiny, nejlépe vody. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Přípravek není určen pro děti do 3 let věku, těhotné a kojící ženy. 

Co obsahuje?

Jedna tableta obsahuje riboflavin (vitamin B2) 11,2 mg (800 % DRHP*) a dále pomocné látky: mikrokrystalickou celulosu, hydroxypropylmethylcelulosu, polyvinylpyrolidon (plnidla), stearan hořečnatý (protispékavá látka), hydroxypropylmethylcelulosu, polyvinylpyrolidon.

* DRHP – denní referenční hodnota příjmu.

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 3,37 Kč / 1 kus
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!