Popis produktu

Podrobný popis výrobku RHINALLERGY TBL SLG 60

Boiron Rhinallergy je vícesložkový homeopatický léčivý přípravek. Polykomponentní (vícesložková) homeopatika obsahují několik účinných látek. Jsou určena zejména pro léčbu běžných potíží (rýma, virová onemocnění, stres, poruchy spánku apod.) Obsahují vždy takové látky, které pokrývají širokou řadu potíží objevujících se při dané nemoci a jsou při její léčbě často využívány. Všechny polykomponenty jsou v lékárnách dostupné i bez lékařského receptu, jsou proto vhodné také pro samoléčbu, jako součást domácí lékárničky pro celou rodinu. Čtěte pozorně příbalový leták!

Jak ho užívat?

Dospělí, dospívající a děti užívají 1 tabletu po 1 – 2 hodinách, maximálně však 6 tablet během 24 hodin. Tablety vložte do úst, ideálně pod jazyk, a nechte volně rozpustit. 

Těhotné, kojící ženy a ženy, které plánují otěhotnět by se o vhodnosti užívání přípravku měly nejprve poradit s lékařem.

Dále by Vás mohlo zajímat, že tablety obsahují sacharózu a laktózu. Pacienti s nesnášenlivostí nebo vrozenou poruchou vstřebávání a přeměny některých cukrů, včetně laktózy, by tento přípravek neměli užívat.

Co obsahuje?

Jedna sublingvální (v ústech rozpustná)  tableta obsahuje Allium cepa 5 CH 0,5 mg, Ambrosia artemisiifolia 5 CH 0,5 mg, Euphrasia officinalis 5 CH 0,5 mg, Histamini dihydrochloridum 9 CH 0,5 mg, Sabadilla 5 CH 0,5 mg Solidago virgaurea 5 CH 0,5 mg a dále pomocné látky: sacharózu, monohydrát laktózy, magnesium-stearát.

Důležité informace

Druh přípravku Léčivý přípravek

Jedná se o léčivý přípravek - užívejte jen při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Čtěte pozorně příbalový leták!

Doplňující informace
SÚKL název RHINALLERGY SLG TBL NOB 60
Kód SÚKL 20537
Farmakoterapeutická skupina Homeopatika
Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!