Popis produktu

Podrobný popis výrobku RESPIMER - sada pro výplach nosu a dutin

Zdravotnický prostředek Respimer je určen k výplachu nosu při akutní, chronické a alergické rýmě, rinosinusitidě, při příznacích ucpaného nosu a vedlejších nosních dutin. Dále se doporučuje v rámci pooperační péči a u pacientů s astmatem a cystickou fibrózou. Jeden rozpuštěný sáček a následný výplach důkladně vyplachuje nosní dutiny a zvlhčuje nosní sliznici, rozpouští hlen a odstraňuje všechny druhy sekretu, strupů a infekčních činitelů, snižuje otok nosní sliznice a tlak v dutinách, pomáhá snížit potřebu užívat léky v případě rýmy a podporuje správnou činnost obranného mechanismu dýchacího ústrojí. Určeno pro dospělé a děti od 4 let věku.

Obsah balení:

  • 1 láhev o objemu cca 240 ml
  • 2 měkké koncovky
  • 1 trubička 
  • 1 šroubovací uzávěr na láhev
  • 6 sáčků s připravenou dávkou směsi solí

Jak ji používat?

při nemoci, alergické rýmě, pooperační péči: 1-3× denně rozpusťte 1 sáček v cca 240 ml vlažné neperlivé minerální vody (vznikne izotonický roztok o koncentraci 9 g/l NaCI)

při celkové hygieně: 2-3× týdně rozpusťte 1 sáček v cca 240 ml vlažné neperlivé minerální vody (vznikne izotonický roztok o koncentraci 9 g/l NaCI)

při závažných příznacích rýmy a v případě potřeby: po dobu 3 - 5 dní rozpusťte 1× denně 2 sáčky v cca 240 ml vlažné neperlivé minerální vody (vznikne hypertonický roztok o koncentraci 18 g/l NaCI)

Přípravek není určen pro děti do 4 le tvěku. Těhotné a kojící ženy mohou přípravek bezpečně používat.

Co obsahuje?

Sáček obsahuje komplex 5 minerálních solí.

Důležité informace

Druh přípravku Zdravotnický prostředek

Pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k jeho bezpečnému používání.

Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!