Popis produktu

Podrobný popis výrobku RESOURCE 2,0 KCAL FIBRE ČOKOLÁDOVÝ POR SOL 4X200ML

Tekutá výživa Resource 2.0 Fibre je nutričně kompletní výživa se zvýšeným obsahem bílkovin a energie. Je vhodná zejména pro pacienty s podvýživou, dlouhodobě nemocné, pro pacienty s nádorovým onemocněním, pro pacienty se zažívacími obtížemi a pro seniory. Resource 2.0 Fibre je doplňková výživa určená především k popíjení (sipping) mezi hlavními jídly a pomáhá tak doplnění energie u výše uvedených skupin pacientů. Výživa má vysokou kalorickou hodnotou (2,0 kcal/ 1 ml), vysoký obsah bílkovin a zvýšený obsah vlákniny pro zlepšení zažívání. Pokrývá kompletní potřebu jednotlivých živin - 1 lahvička obsahuje přibližně 20 % denní dávky vitamínů, minerálních látek a stopových prvků. Vhodná jako jediný zdroj výživy. Potravina pro zvláštní lékařské účely.

Výživové složení ve 100 ml:

Energetická hodnota 200 kcal/ 840 kJ
Bílkoviny (18 % kcal) 9 g
Sacharidy (40% kcal) 20 g
 - z toho cukry 6,7 g
 - z toho laktóza < 1 g
Tuky (39 % kcal) 8,7 g
 - z toho nasycené MK* 1,1 g
 - z toho mono-nenasycené MK* 5,1 g
 - z toho poly-nenasycené MK* 2,3 g
Vláknina (2 % kcal) 3 g
Osmolarita 600 mOsml / l

* MK - mastné kyseliny

Jak hou užívat?

Jako doplněk běžné stravy užívají dospělí 1 - 2 lahvičky denně. Jako jediný zdroj výživy v případě, kdy běžná strava nestačí pokrýt výživové potřeby pacienta, užívají dospělí 4 - 5 lahviček denně. Nápoj podávejte nejlépe vychlazený, před použitím důkladně protřepejte. Po otevření skladujte dobře uzavřené v lednici a spotřebujte do 24 hodin.

Přípravek není určen pro děti do 3 let. U dětí ve věku 3 - 5 je třeba opatrnosti.

Dále by Vás mohlo zajímat, že Resource 2.0 Fibre není určen k parenterálnímu podání (podání sondou), ale výhradně k popíjení (sipping).

Co obsahuje?

pitnou vodu, glukózový sirup, mléčné bílkoviny, rostlinný olej (řepkový olej), sacharózu, vlákninu (FOS& GOS obsahují laktózu), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku (1,3%), emugátory (E471,E472e), minerální látky (citronan sodný, chlorid draselný, chlorid sodný, citronan draselný, citronan hořečnatý, oxid hořečnatý, síran železnatý, síran zinečnatý, síran manganatý, síran měďnatý, fluorid sodný, selenan sodný, chlorid chromitý, molybdenan sodný, jodid draselný), aroma, želírující látku (E418), vitaminy (C, E, niacin, pantothenan vápenatý, B6, B1, A, B2, D3, K1, kyselina listová, B12, biotin)

Důležité informace

Druh přípravku Léčivý přípravek

Jedná se o léčivý přípravek - užívejte jen při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Čtěte pozorně příbalový leták!

Doplňující informace
Měrná cena 1 070,00 Kč / 1 litr
SÚKL název RESOURCE 2,0 KCAL FIBRE ČOKOLÁDOVÝ POR SOL 4X200ML
Kód SÚKL 33820
Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!