Popis produktu

Podrobný popis výrobku Dr.Popov Řepíková mast 50ml

Bylinným základem Řepíkové masti Dr. Popov je řepík lékařský (Agrimonia Eupatoria), jehož účinek je v masti podpořen dalšími bylinami (heřmánek, šalvěj, tymián). Řepík lékařský má výborné dezinfekční a adstringentní (stahující) vlastnosti, a proto se velmi dobře (ve formě masti) hodí k ošetřování nehojících se ran. Masťový základ tvoří neškvařené čištěné vepřové sádlo, které se výborně vstřebává do kůže a zároveň je kvalitním nosičem léčivých látek obsažených v bylinách. Navíc je obohacen o pravý včelí vosk, jenž má výborné ochranné a hydratační schopnosti a zvyšuje výslednou kvalitu masti.

Použití:
– péče o drobné praskliny a oděrky
– péče o drobné ranky a další poranění, která vznikla mechanickým působením
– péče o záděry nebo zanícená nehtová lůžka

Jak ji používat? 

Mast nanášejte 2 – 3 × denně v tenké vrstvě na předem omytou a dobře osušenou pokožku tak, aby neucpala póry a jemně ji vtírejte 2 – 3 minuty do kůže. Pokožku omyjte pouze čistou vodou, bez mýdla.

Dále by Vás mohlo zajímat, že Řepíková mast neobsahuje konzervanty ani umělá barviva. Správná aplikace masti pomáhá zvyšovat její následný účinek.

Co obsahuje?

vepřové sádlo (adeps suillus), včelí vosk (cera alba), řepík lékařský (Agrimonia Eupatoria extract), heřmánek pravý (Chamomilla Recutita flower extract), šalvěj lékařská (Salvia Officinalis Leaf Extract), tymián obecný (Thymus Vulgaris Extract), parfém (směs přírodních silic)

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!